Na stránke sa pracuje

Prosím ospravedlňte nedokonalosti a niektoré nefunkčné sekcie. Web stránka prechádza rekonštrukciou. Ďakujeme za pochopenie.

Our services

ALSET je elektroinštalačná firma, ktorá ponúka:

↯ výrobu rozvádzačov

inteligentné systémy

elektroinštalácie

výrobu LED osvetlenia

® 3D modelovanie

■ ▀  3D tlač

Inteligentné systémy

Navrhneme, nainštalujeme, naprogramujeme a odladíme inteligentný systém pre Vašu budovu, či už slúži na bývanie, podnikanie alebo akýkoľvek iný účel. Všetko prispôsobíme pre Vaše potreby vďaka systémom Loxone alebo Taphome.

 

Elektroinštalácie

Natiahneme Vám kabeláž pre klasickú aj inteligentnú elektroinštaláciu. Zapojíme a namontujeme elektrické zariadenie odborne a v súlade platnými európskymi normami.

 

Výroba LED osvetlenia

Vyrobíme a namontujeme pre Vás osvetlenie ušité na mieru či už sa jedná o závesné, povrchové, nástenné alebo zapustené svietidlo. Pracujeme s vysokokvalitnými hliníkovými profilmi, LED pásmi s dlhou životnosťou a rôznou farebnou variáciou svetla. Používame napájacie zdroje renomovaných výrobcov a špičkové riadenie, ktoré obhospodári aj tie najkomplikovanejšie riešenia.

 

O nás

S dlhoročnými skúsenosťami nám môžete vždy dôverovať, že prácu urobíme dobre a včas. Každej práci venujeme veľkú pozornosť, aby sme zaistili, že naši zákazníci sú spokojní a bez nepríjemných opakujúcich sa problémov. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako vám môžeme pomôcť alebo chcete poslať svoju požiadavku, kontaktujte nás ešte dnes.

info@alset.sk

 

+421911528 916

 

alset_official

 
facebook príde čoskoro
 
Kontaktujte nás